Жизнь

Alyona Alyona бере творчу паузу через проблеми зі здоров’ям

У лютому 2023 року артистка розповідала, що перенесла дві операції. За її словами, проблеми зі здоров’ям у неї почалися через те, що вона вчасно не звернулася до лікаря.

Реперка Alyona Alyona повідомила, що бере паузу у творчій кар’єрі через проблеми зі здоров’ям. Про це вона написала у своєму Instagram.

Артистка не стала розкривати всі подробиці свого стану, але зізнається, що постійний перетин кордону витягнули з неї всі сили — як моральні, так і фізичні. В результаті це вплинуло її самопочуття.

«Планую у листопаді витратити місяць на відновлення сил організму. У грудні я хочу присвятити місяць творчості. Що буде у січні – ще не вирішила, але знаю точно, що на ці три місяці я не зникну з публічного поля», – розповіла вона.

Також Alyona Alyona зазначила, що не даватиме жодних концертів, але буде активною у соцмережах.

«Я виходитиму в сториз, розповідатиму, як я, що зі мною відбувається і взагалі, що кажуть мої аналізи тощо. Але я не даватиму концертів (можливо, тільки якісь винятки). За останні півтора року я дуже мало приділяла часу тому, що мене турбує. Особливо здоров’ю. І пережиті стреси почали вилазити боком — це я можу констатувати точно. Хочу себе підлампічити», — написала артистка.

Раніше повідомлялося, що Alyona Alyona поділилася враженнями від поїздки на Донбас. 

Під час концерту Alyona Alyona відбулася стрілянина

Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net