Жизнь

Дьомін назвав артистів із РФ, які пропонували йому одностатеві стосунки

Ведучий зазначив, що такі пропозиції надходили, навіть коли він був одруженим. Зірці відверто писали про спільний секс.

 
Український ведучий Слава Дьомін зізнався, що кілька зірок російського шоу-бізнесу пропонували йому одностатеві стосунки. Про це він розповів у програмі Слава+.
 
«Це було двоє чоловіків. Один конкретно пропонував, а інший «пікапив» мене. Йому «хтілося» до того моменту, поки він не дізнався, що у мене є дружина. На цьому все. Це був відомий російський губатий стиліст на підборах», – сказав Дьомін.
 
Також секс ведучому пропонував ще один співак, який, за його словами, «носить багато пір’я на сцені».
 
«Це був фінал Євробачення у Москві. Мені здається, 2009 рік. І, значить, десь третя година ночі, я сиджу ще за компом, Ксюха моя (колишня дружина. – Ред.) спить поруч. В Одноклассники приходить повідомлення. Написано було: «Перепихнемося на Філіпівському?». Я такий: «Шо?». Я пишу: «У сенсі?». Мені пишуть: «У прямому. Місце моє». Я пишу: «Вибач, ти, напевно, помилився, я не при цих справах». І мені відповідають: «Ти мені просто дуже давно подобаєшся», – сказав Дьомін.
 
Співрозмовниця ведучого запитала, чому артист не хоче відверто сказати, що йдеться про російських співаків Сергія Звєрева і Філіпа Кіркорова. Він пояснив, що не має письмового підтвердження і боїться, що це може бути ніби наклепом.
 
 

 
 
Нагадаємо, раніше Дьомін вперше розповів, що у нього був роман з відомою колегою. 
 
Слава Дьомін заявив, що відомий артист пропонував йому одностатеві стосунки

 
Новини від Кореспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net