Жизнь

Голлівудський актор розповів про допомогу Україні

Зірка організував кампанію, яка займається лише Україною. За його словами, все, що вона робить, є виключно про Україну.

 
Голлівудський актор та режисер Лев Шрайбер, який активно підтримує Україну ще з перших днів війни, розповів про допомогу нашому народові. Він дав інтерв’ю Голосу Америки.
 
Шрайбер став співзасновником організації Blue Check Ukraine, створеної для полегшення процесу пожертвувань для тих американців, які хочуть допомогти Україні.
 
«Для нас головна ідея полягала в тому, щоб люди, які бажають підтримати Україну, могли б це зробити якнайлегше. Коли ми говоримо з людьми, ми чуємо, наприклад: «Як я дізнаюся, куди йдуть мої гроші? Як я можу перевірити, чи це надійна організація? Як я можу бути впевнений, що вона не займається чорним ринком, корупцією чи чимось схожим? Звідки мені знати, що люди, які керують благодійною організацією, не витрачають величезних коштів на адміністративні потреби?». І у відповідь на це ми запросили Ropes & Grey, чудову фірму, щоб вони допомогли нам перевірити групи, з якими нам було цікаво працювати. Я думаю, що іноді люди звертають увагу на великі міжнародні благодійні організації, тому що це глобальні організації, які ведуть роботу по всьому світу. Ми займаємося лише Україною. Все, що ми робимо, — виключно про Україну», — сказав актор.
 
Раніше Шрайбер розповів, як американці можуть допомогти українцям.
Зірка Людей Ікс захопився оптимізмом українців
 
 
Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net