Жизнь

Google перестане давати відповіді на безглузді запитання

Якщо пошуковик не має якісної відповіді на запитання, писатиметься «Схоже, що для цього пошуку не так багато хороших результатів».

Пошукова система Google перестане давати відповіді на безглузді запитання, прагнучи вдосконалити сервіс. Про це повідомляє The Guardian.

Фрагменти тексту, що іноді з’являються як відповіді на прямі запитання в пошуковій системі, дозволяють пошуковій системі задовольняти пошукові запити без переходу відвідувачів на інші сайти. Але фрагменти, які автоматично генеруються з вмісту веб-сайтів, стають проблемою.

Так, у 2017 році компанію звинуватили у поширенні «фейкових новин» після того, як в результаті видачі пошукового запиту «Чи планує Обама переворот?» штучний інтелект повідомив користувачам: «Насправді Обама може планувати комуністичний переворот наприкінці свого терміну у 2016 році». Таку інформацію Google виявив на сайті із теоріями змови.

Керівник відділу пошуку компанії Панду Наяк заявив, що вони навчили свої системи краще виявляти такі помилкові передумови. Завдяки цьому оновленню було зменшено показ рекомендованих фрагментів у цих випадках на 40%.

Це означає, що користувачі повинні бачити менше відповідей на такі питання, як «Коли Снупі вбив Авраама Лінкольна?», на які пошукова система колись відповідала «1865». Це правильна дата, але не правильний вбивця.

Раніше повідомлялося, що у популярному відеохостингу YouTube з’явилися автоматичні субтитри українською мовою.

Українським користувачам стане доступний Google Гаманець


Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

 

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net