Жизнь

Ірма Вітовська прокоментувала позицію дочки Сумської, яка мешкає в РФ

Антоніна Паперна, котра здобула популярність у Росії, одружена з актором Володимиром Ягличем і має від нього двох дітей.

Українська актриса Ірма Вітовська прокоментувала позицію старшої доньки Ольги Сумської — Антоніни Паперної, яка живе у РФ. Про це вона повідомила в інтерв’ю РБК-Україна.

Зокрема, артистка не стала критикувати доньку своєї колеги. Утім, зауважила, що Паперна мешкає в країні-агресорці вже багато років, додавши, що там вона сформувалася як особистість, має роботу та сім’ю.

В той же час Вітовська припустила, що Сумській вкрай складно справлятися зі ситуацією, що склалася.

Також Ірма додала, що українофобних висловлювань як від інших російських артистів, які хочуть «сподобатися і бути ближче до влади», не чула від Антоніни Паперної.

«Я не бачу, що людина є учасником якихось українофобських програм, куди заганяють усіх. Я допускаю, що більшість усіх цих українофобських висловлювань російських акторів — це кон’юнктурне бажання бути на плаву, сподобатися, бути ближчим до влади. Є велика частина тих, хто дійсно сповідує цю українофобію, а є ті, які так служать режиму. Це завжди так було. Тому я не буду тут коментувати, щоб не робити ще більше боляче Ользі В’ячеславівні. Я не знаю її доньку і не знаю дуже близько сім’ю. Але ця ситуація не почалася зараз», — зауважила акторка.

Раніше повідомлялося, що Ірма Вітовська розповіла про те, як отримує роль у кіно. 

Ольга Сумська розповіла, чому її донька мовчить про війну в Україні

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net