Жизнь

Катя Лель знайшла інопланетян, які вкрали її зуби 30 років тому

Виконавиця неодноразово говорила, що контактувала з інопланетянами, які вкрали зуби у 16 років.

Російська співачка Катя Лель дізналася знайдених у Мексиці інопланетян, які вкрали її зуби 30 років тому. Про це вона повідомила РосЗМІ.

Зокрема, у Мексиці на слуханнях у парламенті законодавцям показали два зморщених тіла та відеоматеріали «незрозумілих аномальних явищ».

Журналіст та прибічник теорії існування НЛО Хайме Мауссан сказав, що останкам понад тисячу років і вони належали «істотам, які не є частиною нашої земної еволюції».

За даними видання Аljazeera, два крихітних «тіла», мали по три пальці на кожній руці та подовжені голови. Мауссан сказав, що їх знайшли в Перу поблизу стародавніх ліній Наска.

Зазначається, що подібні знахідки у минулому виявлялися останками муміфікованих дітей.

У свою чергу артистка сказала, що представлені мексиканським уфологом останки невідомих істот дуже схожі на ті, з якими вона контактувала.

«Я дуже рада, що процес запустився! Їхня велика кількість різних цивілізацій. Починаємо дивуватися новим відкриттям», — сказала вона.

Варто нагадати, що раніше Катя Лель розповідала, що представники позаземних цивілізацій вкрали у неї зуби, коли їй було 16 років.

«Коли ми побачили свічення за вікном, у мене зникли всі зуби без болю і крові. Сестри залишили пам’ять, вона мені і сказала: «Відкрий свій рот, у тебе немає зубів». Ми всі бачили, і нам не стерли пам’ять» але тоді не було ні крові, ні болю: зарослі лунки, наче зубів не було ніколи», — запевняла виконавиця.

Раніше повідомлялося, що у будівлі Конгресу Мексики під час слухань про НЛО журналіст і уфолог Хайме Мауссан представив дві мумії, які, за його словами, є останками іншопланетян.

Американський конгресмен заявив, що інопланетяни існують

Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net