Жизнь

PUMA презентує технологічну лінійку екіпірування SEASONS.

Екіпірування SEASONS готове як до виснажливих тренувань так і до захопливих пригод протягом всього року і за будь-якої погоди.

Адже коли мова заходить про підкорення найважчих трейлових маршрутів – ніщо не має стояти на твоєму шляху. Ні складність місцевого рел’єфу, ні екстремальні погодні умови. Саме тому PUMA створила колекцію SEASONS, лінійку особливого екіпірування, основою якого є технологічні матеріали та інновації в області відведення вологи. Бо ні погода, ні недоліки звичайного екіпірування не мають вирішувати якою буде твоя наступна пригода. З SEASONS правила гри встановлюєш тільки ти!

Флагманом дропу виступають мультифункціональні бігові кросівки VOYAGE NITRO 3, народжені для підкорення найважчих ділянок місцевості. З ними трейловий біг і просто пригоди в дикій природі розкриваються по-новому! Технологічний верх кросівка чудово витримує навантаження, пропускає повітря і забезпечує комфорт стопам захищаючи пальці від травмування камінням та корінням. В той самий час повнорозмірна проміжна підошва NITRO та підмітка PUMAGRIP гарантують новий рівень амортизації та зчеплення, які прямо впливають на безпеку спортсмена чи мандрівника.

Також в пак входить фліс, вітрівка, функціональні штани, лосіни та навіть наплічник з технологією RainCELL. Тож єдине чого не вистачає – плану твоєї пригоди, бо про все інше вже подбала PUMA.

В Україні колекція доступна з 13 березня в офіційних магазинах PUMA, магазинах партнерів та офіційному сайті.

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net