Жизнь

Український актор Тарас Цимбалюк отримав повістку

Він заявив, оскільки не фахівець у військовій справі, боїться їхати одразу на передові позиції.

Український актор театру, кіно Тарас Цимбалюк зізнався, що незабаром доведеться вирушити на фронт. Про це він повідомив в інтерв’ю Славі Дьоміну.

За його словами, він отримав повістку, пройшов медогляд і стоїть у черзі, в очікуванні. Однак він додав, що боїться одразу їхати на передові позиції, оскільки не має досвіду.

Артист порівняв службу з акторською справою, та зазначив, що у кожній професії є свої фахівці.

«Мені прийшла повістка. Я пройшов медогляд. Все. Я, на жаль, не мав військової кафедри, в армії я теж не служив. Я б пішов туди, де б я впевнено почувався. Якби мене чомусь навчили, я б пішов туди», — сказав він.

Тому актор заявив, що почувався б набагато спокійніше, якби спочатку його навчили всім необхідним навичкам.

«Коли відправляють на передок людей, які, грубо кажучи, сьогодні отримали повістку, а за два тижні вони туди їдуть — це, звичайно, треш. Але як нікуди подітися, я це допускаю. Тому я, мабуть, спокійніше б це сприйняв, якщо розкласти якісь етапи. Мене там призвали, тоді мене повезли десь там, на місяць вчиться чогось, а вже тоді я десь кудись поїхав. А зараз це, як відро холодної води на голову», — підсумував Тарас Цимбалюк.

Раніше повідомлялося, що Тарас Цимбалюк вважає, що краще будуть віялові відключення світла на території нашої країни, аніж жити з росіянами.

Тарас Цимбалюк знявся у романтичній фотосесії з новою коханою


Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net