Жизнь

Український ресторатор розповів про бізнес під час війни

Зірка вважає, що не відкрилися ті, хто мав проросійські ресторани чи просто виїхали за кордон.

Український шеф-кухар Євген Клопотенко розповів про ресторанний бізнес за умов війни. Свою думку він висловив в інтерв’ю Люкс ФМ.

За словами зірки, у Києві не відкрилося лише 20% ресторанів. А якщо такі заклади працюють, то люди мають гроші, вважає ресторатор.

«Я завжди казав: Якщо ресторани працюють, це означає, що люди мають гроші купувати їжу. Тому що, якби грошей не було, то вони б купували найнеобхідніші продукти. Я думаю, що відсотків 20 не відкрилося і це, напевно, ті, хто переїхав до інших міст. А всі інші відкрилися і думаю, відкриватимуть зараз ще. Просто я швидко відкрився», — сказав Клопотенко.

Окрім того, за його словами, 8 ресторанів планують відкритися у найближчий тиждень у Львові. Шеф-кухар зазначив, що обіг грошей у таких закладах зменшився у 4-5 разів.

«Війна знову атакує ресторанний бізнес, але вона атакує сильних — тих, хто пережив ковід. Я думаю, що не відкрилися ті, хто мав проросійські ресторани або просто виїхали за кордон», — додав зірка.

Нагадаємо, раніше Клопотенко розповів, чим замінити сіль, яка в Україні стала дефіцитом після руйнування російськими військовими заводу Артемсіль у Соледарі на Донеччині.

Український шеф-кухар отримав престижну нагороду у Каннах


Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

 

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net