Жизнь

Єфросиніна розповіла, як війна вплинула на її шлюб

У червні 2022 року чоловік поставив ведучу перед фактом, що вирушив до загону добровольців, прикріпленого до ЗСУ.

 
Українська ведуча Маша Єфросініна зізналася, що повномасштабна війна вплинула на її шлюб із бізнесменом Тимуром Хромаєвим. Про це вона сказала у своєму шоу.
 
За її словами, протягом 20 років відносин вони з чоловіком багато чого пройшли разом і вибудовували ідеальні відносини, проте російське вторгнення все зіпсувало, адже їх життя кардинально змінилися.
 
«У мене все нормально з Тимуром, але війна позначилася на наших відносинах сильно. Я намагаюся в Києві проводити тепер якнайбільше часу, бо знаю, що все залежить від мене. Люди, які прожили 20 років разом, ми звикли до зовсім іншого життя вдвох. Ми його (шлюб, — ред.) вибудували за всіма помилками, за всіма образами, двоє дітей з різницею в 10 років, все ми вибудовували по краплях. І ця проклята повномасштабна війна все перекроїла», — сказала вона.
 
Тепер же, як сказала Маша Єфросініна, всі сімейні рішення лягли на її плечі.
 
«Мій чоловік прийняв свої рішення, він повністю живе зараз захистом країни, своїми військовими справами. Я розумію, що єдине, що я можу сказати, що рішення я приймаю, але мені це не подобається. Ми теж проходимо через випробування, дуже складне, і я дуже сподіваюся, що ми його пройдемо», — додала ведуча.
 

 
Раніше повідомлялося, що Маша Єфросініна зізналася, що її чоловік Тимур Хромаєв втратив весь свій бізнес через дії російських окупантів.
 
Єфросініна розповіла, чому зірки РФ підтримують війну в Україні
 
 
Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш имсчяканал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net