Жизнь

Юрій Великий висміяв мобілізацію в Росії

Актор в образі заплаканої росіянки, яка тікає з Криму, скаржиться, що абсолютно всім чоловікам вручають повістки.

 
Зірка Студії Квартал 95 Юрій Великий на тлі часткової мобілізації у Росії зробив новий кумедний ролик. Відео оприлюднено у Youtube.
 
Зокрема, актор у ролі росіянки, яка не хотіла їхати з Криму, сподівалася, що вдома буде все «душевно», але через мобілізацію хочуть забрати її чоловіка.
 
«Це що останнім часом відбувається? У Криму бомбілізація, в Росії мобілізація. Добре ж жили весь цей час, дивилися Соловйова, щовечора бухали. На ранок знімали побої, потім знову бухали. Так було класно взагалі, а зараз що? Чоловік тиждень у льоху ховався. Я вперше бачила, щоб льох за три години викопали. Загалом не хотів виходити з дому. І не вийшов би, якби не туалет у дворі. Йому там повістку і вручили. Чим проводити часткову мобілізацію, краще провели б хоч якусь каналізацію», — каже він.
 
Юрій Великий в образі «російської туристки» також посміявся з того, що часткова мобілізація призведе до того, що на концерт Кобзона прийде багато глядачів.
 

 
Раніше повідомлялося, що Юрій Великий зробив нову пародію на Віктора Медведчука, якого обміняли на 200 військовополонених.
 
Юрій Великий зробив кумедну пародію на Шойгу

 
 
Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net