Жизнь

Зірка Блакитної лагуни зізналася у зґвалтуванні

Ім’я злочинця зірка не назвала. Але заявила, що це був представник кіноіндустрії. Шилдс шукала нову роль і пішла на зустріч із роботодавцем.

 
Популярна актриса Брук Шилдс розповіла, що її зґвалтували, коли їй було 22 роки після закінчення коледжу. Зізнання вона зробила у документальному фільмі Pretty Baby, прем’єра якого відбулася на кінофестивалі Санденс.
 
«Спочатку ми обговорювали роботу, а потім піднялися у його номер, щоб дочекатися там таксі. Як згадує акторка, чоловік раптово вийшов, поки я у бінокль спостерігала за грою у волейбол, що проходив на вулиці. Тут відчиняються двері, і той чоловік заходить абсолютно голий. А я тримаю його бінокль і думаю: «От, дідько». Коли я опустила бінокль, він був уже на мені», — сказала зірка.
 
Також вона розповіла, що не намагалася втекти, щоб не спричинити ще більшого насильства над собою.
 
«Я злякалася, що він мене задушить або щось у цьому роді. Тому я зайве і не боролася. Я не могла поворухнутися. Мені здавалося, одного «ні» має бути достатньо, і я сказала собі: «Виживи і виберися звідси». Бачить Бог, я знала, як відсторонитися від свого тіла, у мене була можливість попрактикуватися», – додала актриса.
 
Вона розповіла, що після цього поїхала на таксі до подруги і проплакала всю дорогу.
 
Крім того, зірка довго не розуміла, що була зґвалтована, і звинувачувала в усьому себе.
 
«Я вірила, що подала якийсь знак, зрозумілий таким чином. Я пила вино за вечерею, я піднялася в номер. Я була такою довірливою. Потім я написала ґвалтівнику листа, у якому звинуватила його у тому, що він зрадив мою довіру, але відповіді не отримала», – сказала артистка.
 
Нагадаємо, раніше Брук Шилдс постала перед шанувальниками у відвертому образі.
 
Зірка Блакитної лагуни знялася топлес

 
Новини від Кореспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net