Знаменитости

Дві країни відмовилися від участі у Євробаченні-2023

Загальна вартість участі у конкурсі для всіх мовників зазвичай становить близько 5,65 мільйонів доларів.

Чорногорія та Північна Македонія не братимуть участі у міжнародному пісенному конкурсі Євробачення-2023, який відбудеться у травні наступного року у Ліверпулі. Про це повідомляє ВВС.

Причиною тому стала висока вартість участі у конкурсі, але сума варіюється залежно від розміру країни. За інформацією BBC, після дискваліфікації Росії через напад на Україну внесок для деяких країн збільшився.

«Окрім значних витрат на реєстраційні внески, а також витрат на перебування у Великобританії — ми також зіткнулися з відсутністю інтересу з боку спонсорів, тому ми вирішили спрямувати наявні ресурси на фінансування поточних та запланованих національних проектів», — заявила громадська мовна компанія Чорногорії RTCG.

Що стосується Північної Македонії, то громадський мовник заявив, що відмова від участі в Євробаченні-2023 продиктована «збільшенням реєстраційного внеску та енергетичною кризою в країні».

Організатори пісенного конкурсу — EBU — заявили, що вони прагнуть зробити вартість участі у конкурсі якомога доступнішою», а їхні внески розраховуються залежно від кількості країн-учасниць.

Раніше повідомлялося, що наступного року Міжнародний пісенний конкурс Євробачення відбудеться в британському місті Ліверпуль.

В Україні розпочався нацвідбір на Євробачення-2023


Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

 

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net