Знаменитости

Tayanna презентувала кліп на ліричну пісню Гори

У цій композиції виконавиця розповідає про українців, які через війну залишили свої будинки.

 
Популярна співачка Tayanna презентувала кліп на нову ліричну композицію, де розповідається про любов до України. Ролик вона опублікувала на своєму YouTube-каналі, у середу, 20 липня.
 
«Я вважаю, що у кожного українця, у кожній нашій клітині — закладений код, тісно пов’язаний з нашою природою! У цій пісні відчувається справжня любов до України! До наших гір, до наших річок, полів, міст та сіл, до наших українських пейзажів, які руйнують та намагаються у нас відібрати», — написала співачка.
 
За словами виконавиці, на написання пісні надихнув український режисер Алан Бадоєв, який після історії артистки хотів зняти кіно про життя заробітчан, які їздять по всьому світу у пошуках роботи.
 
«Сьогодні ця пісня має інший сенс… іншої, жахливої ​​реальності — ВІЙНИ! Тієї реальності, де мирне та щасливе життя людей перетворилося на каторгу та страждання! Де люди, які ще вчора будували своє майбутнє в Україні — були змушені стати біженцями», — поділилася Tayanna.
 

 
Раніше повідомлялося, що Tayanna розповіла про свого рідного брата, який до початку повномасштабної війни жив та працював у Росії.
 
Tayanna розповіла, чому не може повернутися до України
 
 
 
Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net