Знаменитости

У Києві хочуть назвати вулицю на честь Кікабідзе

Зазначається, що зірка є справжнім другом України, який підтримував боротьбу нашої країни за незалежність у війні проти Росії.

 
Мешканці України хочуть назвати вулицю на честь відомого грузинського актора та співака, який завжди підтримував нашу країну, Вахтанга Кікабідзе. На сайті Київради вже зареєстрували петицію із цього приводу.
 
Зокрема, у Печерському районі столиці хочуть перейменувати вулицю, названу на честь російського письменника Миколи Лєскова.
 
«Вахтанг Кікабідзе — відомий грузинський актор і співак, справжній друг України, який підтримував боротьбу нашої країни за незалежність у війні проти Росії. Актор відмовився від російського ордена Дружби через війну Росії проти Грузії в серпні 2008 року. З того часу більше не був у 2008 році у Росії. Він підтримував Україну в її протистоянні Росії з 2014. У 2019 році виступав у містах на сході України (Лисичанськ, Сєвєродонецьк, Рубіжне) на честь 5-річчя визволення від російських бойовиків, а також активно підтримував Україну після вторгнення Росії в Україну у лютому 2022 року», — сказано у тексті петиції.
 
Нагадаємо, Кікабідзе помер 15 січня. Його поховали 19 січня. Труна була прикрита двома прапорами — Грузії та України.
 
Стали відомі передсмертні слова Кікабідзе

 
 
Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net