Знаменитости

У США проходить виставка львівських художників

Символ колекції – картина Вдале полювання, на ній зображено вбитого ведмедя – одного із символів РФ, його голову пробито списом, який увінчано тризубом.

 
У Нью-Йорку презентували унікальну колекцію картин, створених за технікою гесографія, яку винайшли львів’яни – Олег і Олександр Денисенки. Про це пише УП. Життя.
 
Олександр Денисенко – кінорежисер і арт-візіонер. За його словами, гесографія – це інноваційне поєднання прийомів писання гравюри, виготовлення скульптури, застосування левкасу й творення живопису.
 
Його експозиція, яку представлено ​​в Українському інституті Америки на Манхеттені, називається ANTIQVITAS NOVA, тобто Нова старовина. Це – уособлення сучасного українського епосу про одвічну боротьбу добра зі злом.
 
«Наша велика мрія – що українське мистецтво є частиною світового, а Україна – частина західного цивілізованого світу. І щоб вона стала реальністю, нам потрібно спочатку здолати «варварського російського ведмедя», – сказав Олександр Денисенко.
 
Символ колекції – картина Вдале полювання, на ній зображений убитий ведмідь – один із символів РФ, його голова пробита списом, який увінчано тризубом.
 
Мистецтво Денисенка вже зацікавило організаторів благодійного аукціону в Гарварді. Для участі в аукціоні навіть забрали кілька гесографій. Гроші, зібрані із продажу картин, направлять на допомогу Україні.
 
Виставка картин на «музейній милі» П’ятої авеню триватиме до 15 липня.
 

 
 
Нагадаємо, організатори Нью-йоркського літературного фестивалю (НЛФ) запустили в мережі флешмоб із гештегом #*баштеїхпоетично, спрямований на збір грошей для підтримки ЗСУ.
 
У Києві проходить міжнародна виставка карикатур про війну
 
 
Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net